Registrace / Přihlášení

Jiří Tuška

První poziční obchody jsem zadával již roku 2008. Do roku 2013 jsem při práci z časových důvodů obchodoval převážně interdelivery komoditní spready. Tyto jsou časově poměrně nenáročné a většinu práce se dá udělat třeba o víkendu. Po dlouhodobé nemoci a odchodu z firmy jsem se roku 2013 stal fulltime traderem a postupně jsem přešel do intraday a swingových obchodů, abych měl čistější hlavu a denně mohl usínat s většinou obchodů už uzavřenou.

V roce 2016 jsme s Tomášem Hyklem založili projekt FinMentor a od té doby se mimo svoji burzu věnuji i vzdělávání obchodování na burze osobní formou, která mi v republice chybí a která podle mne nového tradera posouvá nejrychleji vpřed. Při příležitosti spuštění nového webu v roce 2019 jsme však vyhověli poptávce z řad veřejnosti a odstupňovali jsme možnost vzdělávání v postupných krocích tak, že lze začít i časově i finančně nenáročně při práci, škole či podnikání.

V posledních letech se díky naprosté časové flexibilitě burzy začínám věnovat i dalším zajímavým projektům s vysokým potenciálem (na záchranu lidstva) v mém okolí. A samozřejmě se neustále vzdělávám i v nových směrech a možnostech obchodování na burze.